Echipa masculina de handbal CSM Constanta a incheiat pe primul loc Grupa H din competistia continentala EHF European League, in ciuda meciului pierdut la Lisabona, 28 34 16 21 cu Sporting, si merge cu doua puncte in Main Round. Handbalistii nostri au fost incurajati in Pavilhao Joao Rocha de un grup inimos de suporteri constanteni, care au facut deplasarea si in capitala Portugaliei pentru a i sustine in aceasta campanie istorica. Momentele bune de joc au alternat cu cele mai putin inspirate, ma ...